Пошук шрифтів
ТарифиСкачати Агент
Товари додані у кошик
Увійти

Про Rentafont

Шрифтовий веб-сервіс Rentafont — це зручний інструмент для дизайнерів та шрифтарів. Тому, що дизайнери гідні більшого, ніж джунглі в папці fonts, а шрифтарі заслуговують стабільніших доходів та більшої кількості легальних користувачів.

Зі шрифтами завжди було багато проблем. По-перше, ліцензійні шрифти доступні не кожному дизайнеру. По-друге, шрифти майже неможливо тримати в порядку та їх легко вкрасти. По-третє, цінність купленого шрифту не гарантована. Один шрифт ви будете використовувати часто, а інший стане у нагоді всього один раз. Тому у світі так поширене шрифтовое піратство.

Rentafont пропонує одне рішення для всіх шрифтових проблем та робить піратство невигідним.

З Rentafont ви можете:

 • Знаходити та зберігати шрифти у зручному фонт-менеджері
 • Орендувати шрифти на будь-який час від 10 хвилин
 • Купувати шрифти після використання з накопичувальною знижкою
 • Встановлювати веб-шрифти на сайти методом @font-face
 • Заробляти на своїх шрифтах

Rentafont — це новий підхід до роботи зі шрифтами, високо оцінений багатьма дизайнерами, стокерами, видавцями та шрифтарями.

Наші шрифти

Шрифтова колекція Rentafont містить більше 6200 шрифтів у форматі десктоп і веб. Це число постійно зростає завдяки співпраці з провідними тайп-дизайнерами та студіями з різних країн.

Позначення можливостей шрифтів:

— шрифт можна орендувати на вашому комп'ютері. — шрифт має веб-формат і готовий до використання на ваших сайтах. — шрифт входить у Колекцію Стокера. — шрифт можна скачати безкоштовно. — шрифт розроблений українським дизайнером. — шрифт тимчасово знято з продажу в порядку санкцій проти РФ.

Ці значки вказують на додаткові можливості, крім купівлі ліцензій на шрифт. Якщо на сторінці шрифту немає значків, значить його можна тільки купити.

Оренда десктоп-шрифтів

Дизайнеру не обов'язково купувати шрифти назавжди, щоб робити сайти, логотипи або плакати — достатньо мати до них доступ.

Оренда шрифтів — це оптимальний спосіб зробити легальні шрифти доступними. Адже пара центів на годину за будь-який шрифт з величезної колекції — це краще, ніж сотня доларів за пару накреслень.

Невелика вартість оренди позбавляє дизайнерів від довгих пошуків безкоштовних шрифтів, а також відбиває звичку качати шрифти нелегально. Набагато зручніше та приємніше використовувати у своїй роботі якісні комерційні шрифти.

Шрифтарям оренда дозволяє розширити коло легальних користувачів, а також захищає їх працю від піратства.

Приклад роботи з орендованими шрифтами через програму Rentafont Agent:

Ви можете орендувати шрифти і працювати з ними як завгодно довго, використовуючи стандартні періоди оренди — 10 хвилин, 1 годину, 1 день та 1 тиждень. Час оренди можна продовжити у будь-який момент. Після закінчення роботи шрифт нікуди не зникає, а залишається у вашому обліковому записі, завжди доступний для повторної оренди.

Використовуючи шрифти без контакту з файлами, можна не розбиратися в шрифтових ліцензіях! На все орендовані шрифти Rentafont поширюються єдині умови.

Після створення макета, замовнику або дизайнерові може знадобитися ліцензійна копія. шрифтова ліцензія дає можливість випускати будь-які тиражі різної продукції (книги, журналу, упаковки та ін.) або використовувати його в інший спосіб (фільм, телепередача, мобільний додаток тощо).

Про ціни читайте у розділі Ціни і тарифи: Вартість оренди десктоп-шрифтів.
Як працює оренда шрифтів, читайте у розділі Як це працює: Rentafont Agent.
Про права читайте у розділі Права і ліцензії: Права при десктоп-оренді.

Сервіс веб-шрифтів

Rentafont надає доступ до однієї з найбільших колекцій шрифтів з кирилицею на дуже вигідних умовах. Більше немає необхідності купувати веб-шрифти поодинці. Користувачі Rentafont отримують доступ до всієї колекції веб-шрифтів і підключають будь-який веб-шрифт на потрібну кількість показів.

Навіть після установки на сайті веб-шрифти можна легко замінити або додати нові, змінити адресу сайту або збільшити кількість показів.

Сервіс веб-шрифтів від Rentafont підходить як для сайтів з високою відвідуваністю, так і для рекламних кампаній або А/Б тестування, коли веб-шрифти потрібні лише на 50 000 показів.

Про ціни читайте у розділі Ціни і тарифи: Вартість підключення веб-шрифтів.
Як працює оренда шрифтів, читайте у розділі Як це працює: Сервіс веб-шрифтів.
Про права читайте у розділі Права і ліцензії: Права на веб-шрифти.

Підписка на шрифти

Крім оренди шрифтів поодинці, Rentafont дозволяє використовувати великі колекції шрифтів у режимі підписки. Це як тривала оренда десктоп-шрифтів та підключення веб-шрифтів на 1 місяць чи 1 рік.

На відміну від стандартної оренди, підписка дозволяє активувати шрифти в один клік і працювати з ними на декількох комп'ютерах одночасно.

Колекція шрифтів, доступних для оренди й підписки, постійно зростає. Сьогодні це понад 3000 десктоп-шрифтів і понад 3300 веб-шрифтів.

Пошук шрифтів

Rentafont пропонує унікальну систему пошуку, де відповідний шрифт зможе знайти кожен, незалежно від рівня професіоналізму й типу мислення.

Основні способи пошуку:

1. Пошук за рисунком літер. У вас хороша зорова пам'ять і ви чітко уявляєте, як повинен виглядати потрібний вам шрифт? Тоді ви знайдете його за особливими прикметами. Наприклад, жирність, тип зарубки, контраст штрихів тощо.

2. Асоціативний пошук. Які почуття та асоціації викликають потрібні вам шрифти? Ваш замовник хоче бачити «добрий», «спортивний» або «жіночий» шрифт на упаковці — тоді ви знайдете їх за статтю, віком, характером та іншими ознаками.

3. Застосування у дизайні. Ви — дизайнер та шрифт — ваш інструмент? Тоді ви знаєте, що один шрифт краще працює в заголовку, інший — у текстовому наборі, а третій незамінний для інфографіки. Шукайте шрифти, які підходять саме для вашого завдання.

4. Історія та походження. Ви справжній цінитель шрифтового мистецтва? Значить, вам буде легко знайти потрібний шрифт за автором, студією, роком створення або за його місцем в історії.

5. Традиційний текстовий пошук. Введіть у рядок назва шрифту або будь-яке ключове слово й насолоджуйтеся класичним пошуком. Тут ви зможете знайти шрифт навіть по бренду, в якому він використовувався (Nike, Panasonic, Skype), за кількістю накреслень тощо.

Щоб пошук був максимально точним, кожне накреслення шрифту має семантичне ядро, що складається, у середньому, з 450 тегів з 50 категорій російською, англійською та українською мовами. Частину цих описів ви можете побачити на сторінках Алфавітного каталогу шрифтів. Дивіться також колекції шрифтів, зібрані за допомогою нашого унікального пошуку.

Приклади пошуку шрифтів

Управління шрифтами через проєкти

Зазвичай шрифти потрібні не самі по собі, а для конкретних проєктів: логотипу, упаковки, банера. Тому у кожному Rentafont-аккаунті є зручний фонт-менеджер, де шрифти зберігаються у проєктах. Проєкти можна знайти у меню користувача у правій верхній частині сайту.

Знайшовши потрібні шрифти, користувач може зберегти їх в одному зі своїх проєктів, щоб орендувати для дизайну, підключити до веб-сайтів або просто зберегти на майбутнє. Ви можете створювати і видаляти проєкти, додавати в них шрифти, а також копіювати, переміщати і видаляти їх з проєктів.

При створенні нового облікового запису з'являється один демо-проєкт — «Ласкаво просимо на Рентафонт». Він допомагає спробувати усі сервіси Rentafont на прикладі декількох шрифтів.

Рекомендуємо створювати новий проєкт для кожного замовлення — так ви зможете швидко знайти шрифти за назвою ваших замовлень, а НЕ шрифтів.

Можливості фонт-менеджера:

 • Необмежена кількість проєктів у користувача
 • Необмежена кількість шрифтів у проєктах
 • До 100 орендованих накреслень на день
 • Необмежена кількість замовлень веб-шрифтів у проєкті

Як це працює

Програма для оренди десктоп-шрифтів

Всі шрифти Rentafont зберігаються на сервері. Взявши їх в оренду, користувач може працювати з ними в Фотошопі, Ілюстраторі, Індизайні та інших програмах, як зі звичайними шрифтами. При цьому він не отримує доступу до файлів, а значить не може скопіювати їх.

Такий принцип роботи зручний для дизайнерів та абсолютно безпечний для авторів шрифтів. Він став можливий завдяки унікальній розробці Rentafont — технології захищеної авторизованої роздачі декстопов-шрифтів під назвою Rentafont Agent.

Ця проста безкоштовна програма синхронізує ваші орендовані шрифти з тим комп'ютером, на якому вона запущена. Rentafont Agent працює на PC і Mac.

Можливості Rentafont Agent

Робота з дизайнерськими програмами (PS, AI, ID, Corel, ...) Так
Робота з офісними програмами (Word, Notepad, Excel, ...) Так
Windows 7 — 11 Так
Mac-OS 10.13 — 14.0 Так
Установка Rentafont Agent на ваші комп'ютери Будь-яка кількість
Одночасна робота Rentafont Agent на ваших комп'ютерах 1 будь-який комп'ютер
Час пробної оренди 10 хвилин, 1 година
Час стандартної оренди 1 день, 1 тиждень
Повтор або продовження оренди Так
Робота з проксі-сервером для корпоративних мереж Порт 9999
Завантажити Rentafont Agent

Інструкція по оренді десктоп-шрифтів

1. Скачайте, встановіть та запустіть програму Rentafont Agent.

2. Знайдіть потрібні шрифти та орендуйте їх, як показано в цьому прикладі.

3. Після натискання кнопки "Орендувати шрифти" зачекайте кілька секунд, поки шрифти синхронізуються з програмою Rentafont Agent, запущеною на вашому комп'ютері.

4. Перейдіть у Rentafont Agent, оберіть потрібний час оренди в діалоговому вікні та натисніть "Rent fonts". Ви побачите, як орендовані шрифти з'являються на вашому комп'ютері.

Близько 90% шрифтів Rentafont доступні для оренди через Rentafont Agent. Вони позначені значком . Решта шрифтів або безкоштовні (їх можна просто завантажити), або вони не доступні для оренди в даний момент, але можуть стати доступними пізніше.

Вибір періоду оренди

Ви можете орендувати шрифти і працювати з ними як завгодно довго, використовуючи стандартні періоди оренди 10 хвилин, 1 годину, 1 день та 1 тиждень. Відмінності можливостей різних періодів показані в цій таблиці:

Період оренди Можливості Порада по застосуванню
10 хв. (Quick Rent) Необмежене продовження Швидка проба шрифту або швидка правка в макеті.
1 година (Quick Rent) Необмежене продовження Детальне ознайомлення зі шрифтом або вибір між кількоми шрифтами. Наприклад, для плаката.
Один день (Day Rent) Необмежене продовження, Пауза за бажанням користувача, Автоматична пауза при відключенні Rentafont Agent Невеликий макет. Наприклад, візитка, запрошення, привітання.
Один тиждень (Week Rent) Необмежене продовження, Пауза за бажанням користувача, Автоматична пауза при відключенні Rentafont Agent Робота над великим проєктом, коли дизайн затверджено і треба робити готові макети.

Ви можете у будь-який момент продовжити оренду. При цьому час оренди різних шрифтів може відрізнятися. Наприклад, який-небудь шрифт буде орендований, на 1 годину + 1 день + 2 тижні, а інший на 1 тиждень.

Щоб це зробити треба увійти до свого облікового запису. Якщо у вас немає акаунта, зареєструйтеся.
Орендувати шрифти

Поведінка шрифтів в оренді

Є кілька способів зрозуміти, чи є у вас зараз шрифти в оренді.

По-перше, у головному вікні Rentafont Agent праворуч від кожного шрифту є індикатор, який показує, скільки часу залишилося до кінця оренди.

unspecified

По-друге, на сайті у ваших проєктах можна побачити напис «Зараз в оренді» над зразком шрифту та зелений індикатор роботи Rentafont Agent.

rent_2

Зверніть увагу, Rentafont Agent завжди показує вам проєкт, над яким ви працювали в минулий раз. Але ви можете вибрати будь-який проєкт та орендувати шрифти в ньому без всяких обмежень. Під час наступного запуску Rentafont Agent він буде у фокусі.

unspecified1

Завершення оренди шрифтів

Кінець оренди будь-якого шрифту не застане вас зненацька. Rentafont Agent заздалегідь видає повідомлення, що певні шрифти скоро втечуть з системи. І, якщо вони ще потрібні для роботи, ви можете продовжити час оренди.

Навіть якщо оренда закінчилася під час вашої відсутності або якщо ви закрили Rentafont Agent, ваш макет не постраждає. Всі дизайнерські додатки влаштовані так, що при видаленні шрифту з системи, набраний текст зберігає настройки. Не важливо, відкритий макет чи ні — текст буде «пам'ятати» потрібний шрифт.

При закінченні оренди, паузі або виході з Rentafont Agent, зміни текстових блоків макету будуть лише зовнішніми. Замість зниклого шрифту програма автоматично покаже інший. Як тільки потрібний шрифт буде знову орендований, текстові поля знову матимуть належний вигляд.

Тому не поспішайте переводити в криві ваші плакати, журнали або книги. Просто орендуйте шрифти на потрібний для роботи час.

Можливі проблеми з орендою

Іноді при першому запуску Rentafont Agent орендовані шрифти можуть не з'явитися у потрібній вам програмі. У цьому випадку, переконайтеся, що оренда вже почалася: шрифти й строки їх оренди повинні відображатися у головному вікні Rentafont Agent.

Якщо час оренди йде, а шрифти все одно не працюють, просто запустіть програму, яке не отримало шрифти. Якщо це не допомогло — перезапустите Rentafont Agent.

Якщо проблема повторюється, натисніть кнопку «Report a bug» у правій верхній частині вікна Rentafont Agent, опишіть вашу проблему та відправте звіт про помилку.

Обов'язково поділіться своєю думкою:
Про оренду шрифтів через Rentafont Agent Windows: http://goo.gl/forms/Q6Uqoj1czn
Про оренду шрифтів через Rentafont Agent Mac OS: http://goo.gl/forms/OaX4LWNLdn

Робота з веб-шрифтами

Ви можете вбудовувати у свої сайти будь-які веб-шрифти з колекції Rentafont за допомогою механізму @font-face + CSS.

Можливості веб-шрифтів Rentafont:

Обсяг стандартного замовлення веб-шрифтів Від 50К до 50М показів
Кількість сайтів користувача Будь-яка кількість
Веб-шрифтів на сайтах користувача До 5 / Необмежено*
Кількість доступних веб-шрифтів Вся колекція
Додавання, видалення, заміна шрифтів Так
Додавання кількості показів Так
Заміна цільового сайту Так
Точний підрахунок звернень до шрифтів Так
Сабсети шрифтів За попереднім замовленням
Термін дії замовлення Не обмежений
Хостинг скрипта на сайті користувача Дозволено
Хостинг веб-шрифтів Сервер Rentafont

* Необмежену кількість веб-шрифтів можна встановлювати після поповнення рахунку на будь-яку суму від 20 доларів.

Близько 75% шрифтів Rentafont мають веб-формат, вони позначені значком . Решта шрифтів або безкоштовні (їх можна завантажити), або вони ще не мають веб-формату. Якщо ви знайшли потрібний шрифт, але без веб-версії, просто напишіть нам.

Покрокова інструкція по роботі з веб-шрифтами

1. Знайдіть і додайте в новий проєкт шрифти, які підходять для вашого сайту.

web_1 web_2

2. Орендуйте їх за допомогою програми Rentafont Agent та зробіть дизайн сторінок сайту.

3. Коли дизайн затверджений та відправлений у верстку, оберіть використані в макеті шрифти та створіть замовлення веб-шрифтів з необхідною кількістю показів, наприклад 50 000. Вкажіть адресу локальної версії вашого сайту та натисніть «Оплатити».

web_3

4. Коли сайт зверстаний, треба редагувати веб-замовлення, замінивши адресу вашого локального сервера на адресу публічної версії вашого сайту додайте потрібну кількість показів.

web_4

Ви можете у будь-який момент поміняти підключені веб-шрифти, змінити адресу сайту або збільшити кількість показів.

Про ціни читайте у розділі Ціни і тарифи: Вартість підключення веб-шрифтів.
Про права читайте у розділі Права і ліцензії: Права на веб-шрифти.

Купівля шрифтів

На Rentafont можна не тільки орендувати шрифти, а й купувати їх назавжди. Наприклад, для використання в дизайні упаковки або для видання книги. Оренда шрифтів перед покупкою дає впевненість, що куплені шрифти добре працюють у ваших макетах, тобто приносять користь, а не просто лежать у папці Fonts.

Щоб купити шрифт, натисніть кнопку «Орендувати/Купити» на зразку шрифту або в нижній панелі обраних шрифтів. Також на сторінках шрифтів у Каталозі є кнопки «Купити шрифт» і «Орендувати/Купити Сімейство»

buy

Користувачам оренди надається накопичувальна знижка при покупці ліцензій на раніше орендовані шрифти. Поєднуючи оренду і купівлю, ви істотно економите час та гроші.

Про ціни читайте у розділі Ціни і тарифи: Вартість покупки шрифтів.
Про права читайте у розділі Права і ліцензії: Шрифтові ліцензії.

Безпека орендованих шрифтів

На Rentafont все десктоп- і веб-шрифти надійно захищені від нелегального копіювання завдяки унікальним технологіям: системі авторизованого доступу до десктоп-шрифтів Rentafont Agent та вдосконаленого скрипту @FontFace. Вся робота з шрифтами, а також весь процес оплати послуг Rentafont захищені SSL-сертифікат.

Шрифти Rentafont зберігаються тільки на сервері, тому з ними можна працювати як зі звичайними шрифтами, але неможливо скопіювати випадково або навмисно.

Ціни і тарифи

Принцип оплати

На Rentafont діє гнучка система тарифів, що оптимізує ваші витрати.

Чим більше користувач поповнює рахунок за один раз, тим вище його знижка на оренду десктоп- і веб-шрифтів.

Rentafont не обмежує користувачів фіксованими платежами, ви самі вирішуєте, на яку суму поповнити рахунок, починаючи від $1.

Вартість оренди десктоп-шрифтів

Оренда десктоп-шрифтів вимірюється в шрифтогодинах. 1 шрифтогодина = 1 будь-яке накреслення, доступне на вашому комп'ютері 1 годину. Наприклад, 100 шрифтогодин = 100 накреслень на 1 годину, Або 5 накреслень на 20 годин.

Ви можете орендувати шрифти на будь-який час, використовуючи стандартні періоди: 10 хвилин, 1 годину, 1 день або 1 тиждень. Також ви можете у будь-який момент продовжити оренду, використовуючи ці ж періоди.

Ціни на різні періоди оренди шрифтів

10 хв. (Quick Rent) 1 година (Quick Rent) 1 день (Day Rent) 1 тижд. (Week Rent)
Від $0,072 Від $0,10 Від $0,36 Від $1,20

Вам не доведеться платити за кожну годину. Оплата оренди схожа на оплату мобільного зв'язку — кладете гроші на рахунок, та витрачаєте їх у будь-який зручний час.

Щоб оцінити вигідність оренди, порівняйте її з покупкою в шрифтових магазинах. Припустимо, у вас є $50. У шрифтовому магазині на них можна купити ліцензії на 1-2 накреслення. А, поповнюючи рахунок Rentafont на $50, ви отримуєте можливість працювати з будь-якими шрифтами з колекції цілих 1250 шрифтогодин. Цього вистачить на кілька великих замовлень.

Ви можете підрахувати, скільки покласти на рахунок, щоб отримати потрібний час оренди, скориставшись тарифним калькулятором.

Як працює оренда шрифтів, читайте у розділі Як це працює: Rentafont Agent.
Про права читайте у розділі Права і ліцензії: Права при десктоп-оренді.

Вартість підключення веб-шрифтів

Використання веб-шрифтів вимірюється у показах будь-якого накреслення на вашому сайті. Якщо ви поставили 3 веб-шрифта Rentafont на 1 сайт, то, зайшовши на цей сайт 1 раз, ви отримаєте 3 показу веб-шрифтів.

Ціни на різну кількість показів веб-шрифтів

50 000 показів 500 000 показів 5 000 000 показів 50 000 000 показів
Від $2,4 Від $7,2 Від $36 Від $180

Ви можете у будь-який момент додати більше показів, замінити шрифти в замовленні або навіть змінити адресу сайту, на якому вони будуть відображатися.

Щоб оцінити вигідність підключення веб-шрифтів, порівняйте її з покупкою в шрифтових магазинах. Наприклад, на $50 в шрифтовому магазині ви купите 1-2 веб-шрифта на 10 000 показів на місяць на 1 сайті, без можливості замінити шрифт.

А на Rentafont за $50, ви поставите на свої сайти будь-які веб-шрифти з величезної колекції на 5 000 000 показів. Наприклад, 5 шрифтів на 1 сайт на 1 000 000 показів або по 1 шрифту на 5 сайтів по 1 000 000 показів на кожному сайті, з можливістю заміняти ці шрифти.

Ви можете підрахувати, скільки покласти на рахунок, щоб отримати потрібну кількість показів веб-шрифтів, скориставшись тарифним калькулятором.

Як працюють веб-шрифти, читайте у розділі Як це працює: Робота з веб-шрифтами.
Про права читайте у розділі Права і ліцензії: Права на веб-шрифти.

Вартість покупки шрифтів

Ціна покупки шрифтів може бути різною (залежно від автора та від типу шрифту), але у середньому це близько $30 за одне накреслення.

Купуючи шрифтові ліцензії після роботи з орендою, ви отримуєте знижку від 10% до 85%. Її розмір залежить від того, скільки ви витратили на оренду шрифтів, які хочете купити: більше часу оренди — більше знижка.

Як купити шрифт, читайте у розділі Як це працює: Купівля шрифтів.
Порівняння прав оренди та ліцензій у розділі Права і ліцензії: Шрифтові ліцензії.

Бонуси та подарунки

На Rentafont є багато бонусів та безкоштовних можливостей:

Бонуси на рахунку для оренди шрифтів

 • До $4 при реєстрації— вистачить на два тижні оренди будь-якого десктоп-шрифта або 50 000 переглядів сторінок з будь-яким веб-шрифтом з колекції Rentafont.
 • $2 за друга. Завжди приємно ділитися тим, що подобається. Запросіть друга та отримайте $2 на свій рахунок і $1 на рахунок друга, коли він або вона почне користуватися Rentafont.
 • $0,20 щодня. Отримуйте бонуси за кожен день відвідування сайту, але не зловживайте цим ;)
 • Також ви отримуєте бонуси за все десктоп і веб-шрифти, куплені вашими замовниками!

Витрачайте бонуси на оренду шрифтів, але не забувайте також поповнювати рахунок грошима, це допомагає розвивати наш шрифтовий сервіс. Кожне поповнення додає 3 місяці до терміну дії ваших бонусів.

Отримати подарунки

Права і ліцензії

Правила використання сайту

Даний сайт керується, обслуговується та належить Rentafont, Inc. Всі представлені на сайті матеріали, включаючи систему організації та подання матеріалів, є власністю Rentafont, Inc. та захищені законами й підзаконними актами про інтелектуальну власність.

Кожен користувач може мати тільки один акаунт, зареєстрований на постійний (не тимчасовий) e-mail. Rentafont не рекомендує використовувати декілька акаунтів і не гарантує стабільну роботу та збереження таких акаунтів.

Rentafont залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати Користувацьку угоду та Ліцензії та рекомендує користувачам час від часу перевіряти інформаційний розділ цього сайту і листи від служби підтримки Rentafont support@rentafont.com.

Доступ до матеріалів та функцій сайту надається користувачеві в тому випадку, якщо він приймає умови використання сайту Rentafont.com та користувацькі угоди про послуги оренди шрифтів та погоджується з ними.

Конфіденційність

Rentafont поважає конфіденційність особистої та персональної інформації користувачів та не використовує її для спам-розсилок та інших незаконних дій. Особиста інформація використовується тільки для того, щоб шрифтарі та користувачі отримували найбільш актуальну для них інформацію про роботу сайту Rentafont.com та розміщені на ньому матеріали та послуги. Rentafont виконує обробку персональних даних, описану в Політиці конфіденційності, відповідно до вимог Загальноєвропейського регламенту про персональні дані (General Data Protection Regulation, GDPR).

Права при десктоп-оренді

Права на орендовані шрифти подібні до десктоп-ліцензії. Орендувавши шрифти ви можете:

1. Розробляти будь-які макети: документи, графіку, відео, презентації, тощо.

Create-design

Під час оренди шрифтів ви можете набирати ними будь-які тексти на будь-якому комп’ютері. Також ви можете растризувати символи шрифту або переводити їх у криві. Робота з такими символами не обмежена часом оренди.

2. Використовувати макети з символами орендованих шрифтів в особистих та комерційних цілях, наступним чином:

Банери, фони, аватари у соцмережах для вас і ваших клієнтів (клієнт повинен мати акаунт Rentafont)

Banners-and-Social-Media

Статичні мініатюри для відео для вас і ваших клієнтів (клієнт повинен мати акаунт Rentafont)

Video-Thumbnails

Запрошення, подарунки, сувеніри, не призначені для продажу. Для продажу макетів потрібна Ліцензія Стокера.

Greetings-and-invitations

Роботи у портфоліо для вас або вашої студії

Projects-in-portfolio

Навчальні проєкти студентів та викладачів

Educational-projects

Візитівки, флаєри, постери, буклети для вас і ваших клієнтів (клієнт повинен мати акаунт Rentafont). Тираж не більше 100 примірників на струменевому чи лазерному принтері.

Business-cards

Оренда шрифтів дозволяє невеликим студіям, фрілансерам і навіть студентам використовувати безліч шрифтів, отримуючи необхідні права на необхідний час за доступну ціну.

Подробиці читайте в користувацькій угоді Rentafont.

Дизайнери, увага! Щоб ваші замовники користувалися вашим дизайном так само законно, як ви його зробили, при затвердженні макету нагадайте, що для реєстрації логотипу чи виробництва друкованої й іншої продукції зі знаками шрифтів їм необхідно мати ліцензійні права на шрифти з переданого макета.

Піднімайте правову грамотність ваших замовників та отримуйте бонуси за всі куплені ними десктоп-шрифти, а також, за підключені ними веб-шрифти!

Права на шрифти для стокових ілюстраторів

Орендовані шрифти можна використовувати у якості елементу стокової ілюстрації, при умові, що у цій ілюстрації є елементи, окрім знаків шрифту. Дозволені слова будь-яких мов, що мають функцію зразку, наприклад: Lorem Ipsum, Option 01, Your Logo, Company Name, Sample Text, EPS, Vector Illustration, Текст Прикладу, Зразок, Логотип Компанії тощо.

Default-rent-fonts-allowed Default-rent-fonts-not-allowed

Не можна використовувати орендовані шрифти для набору значимих слів, наприклад: Молоко, Шоколад, З Новим Роком!. Для цього треба придбати Ліцензію Стокера.

Ліцензія Стокера

Це тимчасове розширення прав при оренді шрифтів для стокових ілюстраторів. Ліцензія дозволяє публікувати стокові зображення із заголовками, вітаннями, слоганами, вказівниками, назвами товарів та послуг, наприклад: З Новим Роком, Merry Christmas, Happy Valentine’s Day, Your Company, Black Friday, Happy Birthday. Колекція Стокера містить Понад 2300 шрифтів з латиницею та кирилицею усех типів для будь-якої тематики!

Stockers-rent-fonts-allowed

Власник Ліцензії Стокера має право включати до 50 знаків будь-якого орендованого шрифта із поміткою у будь-яку ілюстрацію або шаблон, створену у час дії цього разширення прав. Ліцензія діє впродовж обраного вами строку.

Стоковий ілюстратор може підтверджувати своє право на вищезгадане використання орендованих шрифтів у своїх ілюстраціях, сгенерувавши Проперті Реліз (Property Release) якщо цього вимагає фотобанк.

Подробиці читайте у Ліцензійній угоді.

Про ціни читайте у розділі Ціни і тарифи: Вартість оренди десктоп-шрифтів.
Як працює оренда шрифтів, читайте у розділі Як це працює: Rentafont Agent.
Купити Ліцензію Стокера

Права на веб-шрифти

Сервіс веб-шрифтів Rentafont повністю замінює покупку веб-ліцензій на шрифти і дає універсальні права, незалежно від обраних шрифтів.

Text-on-Website

Оформлення ваших сайтів веб-шрифтами Rentafont. Ви маєте право використовувати веб-шрифти з колекції Rentafont для оформлення сайтів за допомогою механізму @font-face + CSS для певної кількості показів, без обмеження за часом.

Зміна списку шрифтів у замовленні у будь-який час. Ви маєте право додавати або замінювати шрифти, додавати кількість показів та міняти адресу сайту у будь-який час.

Створення будь-якої кількості замовлень веб-шрифтів. Ви маєте право створювати необмежену кількість замовлень веб-шрифтів.

Прискорення роботи веб-шрифтів на сайті за допомогою сабсетів. Якщо на вашому сайті використовуються не усі символи шрифту (наприклад, тільки одна мова, або лише великими літерами), ви можете видалити з файлу веб-шрифта зайві символи, щоб прискорити час завантаження ваших сторінок.

Подробиці читайте у користувацькій угоді Rentafont.

Про ціни читайте у розділі Ціни і тарифи: Вартість підключення веб-шрифтів.
Як працює оренда шрифтів, читайте у розділі Як це працює: Робота з веб-шрифтами.

Шрифтові ліцензії

Після оренди, деякі шрифти, що потрапили у затверджений макет, можуть знадобитися вам чи вашому замовнику у вигляді персональної лицензійної копії. Шрифтові ліцензії стануть у нагоді для таких проєктів:

Логотипи, емблеми або торгівельні марки

Logos-and-trademarks

Паперові та електронні книжки, журнали й газети

Magazines-and-books

Зовнішня реклама

outdoor-ads

Ігри та мобільні застосунки

Mobile-applications

Ліцензії потрібні тоді, коли невеликий набір шрифтів допомагає у генерації прибутку, у якості частини бренду чи продукту. Довічні шрифтові лицензії – це довготермінові инвестиції у развиток бізнесу. Шрифтова ліцензія може бути стандартною та розширеною.

Стандартна десктоп-ліцензія передбачає:

 • Інсталяцію шрифту на 1-5 комп'ютерів на необмежений час.
 • Вбудовування шрифту в документи в форматі print & preview.
 • Використання знаків шрифту на сайтах у растровому вигляді.
 • Виробництво будь-яких тиражів друкованої продукції.

Стандартна веб-ліцензія передбачає:

 • Використання куплених веб-шрифтів на вашому сайті з певним обмеженням щомісячного відвідування сайту.
 • Хостинг купленого вами веб-шрифта на вашому сервері. Ви самі зберігайте та відправляєте куплені веб-шрифти відвідувачам вашого сайту.

Можливі розширення ліцензії:

 • Право на установку шрифтів на більшій кількості комп'ютерів.
 • Право на тимчасову передачу шрифтів у препресс-бюро іншій компанії.
 • Право на вбудовування знаків шрифту на рівні Editable.
 • Право на модифікацію шрифтів.
 • Право на використання векторних знаків шрифтів у логотипах.
 • Право на подання знаків шрифтів у відео, трансляцію в ефір та в мережу.
 • Право на вбудовування знаків шрифту в документи для комерційного поширення: електронні книги, журнали, шаблони комерційних видань.
 • Право використовувати шрифти в інтерактивних додатках, іграх.
 • Право на використання в мобільних додатках (платформи iOS, Android, ...)
 • Право на «легалізацію» нелегально використаних шрифтів.
 • Право на оформлення сайтів веб-шрифтами за допомогою веб-технологій, відмінних від @font-face, наприклад, sIFR, Cufon або Typeface.js, а також на флеш-сайтах.

Це загальні ознаки поширених шрифтових ліцензій. Ліцензійні умови різних виробників можуть відрізнятися. Ви можете дізнатися ці умови, додавши потрібний шрифт у Кошик cart

На Rentafont можна купити довічні ліцензії на шрифти для вас і ваших клієнтів: шрифти для друку і встановлення на комп'ютери, веб-шрифти для сайтів, шрифти для мобільних додатків, кіно і телебачення, комп'ютерних ігор, електронних книг.

Про ціни читайте у розділі Ціни і тарифи: Вартість покупки шрифтів.
Як працює купівля шрифтів, читайте у розділі Як це працює: Купівля шрифтів.

Співпраця з Rentafont

Для шрифтарів

Rentafont розширює коло легальних користувачів ваших шрифтів за рахунок оренди шрифтів на час роботи. Оренда не скасовує покупку ліцензій, а просто полегшує покупцеві вибір.

Дизайнер робить макет і платить за час роботи зі шрифтами, а потім замовник макета купує потрібні ліцензії або підключає веб-шрифти. Таким чином, оренда вигідна і дизайнерам, і замовникам, і шрифтарям.

Rentafont виводить з тіні нелегальних користувачів шрифтів. Хто стане шукати піратські копії шрифтів та порушувати закон, якщо оренда більш ніж доступна? До того ж шрифти Rentafont включені у базу з унікальним пошуком, українською, російською та англійською та асоційовані з замовленнями користувача. Всі шрифти надійно зберігаються на сервері та доступні будь-коли і будь-де. Ці переваги роблять піратство нерентабельним.

Шрифтова коллекція Rentafont містить сотні шрифтів з кирилицею у форматі desktop і web. З нами співпрацюють шрифтові дизайнери та студії з різних країн світу, серед яких Paratype, TypeType, TypeTogether. Додавайте свої шрифти в колекцію Rentafont та отримуйте гідне роялті за звичайних умов співпраці і величезне — за ексклюзивними.

Надішліть заявку з посиланням на приклади ваших шрифтів на info@rentafont.com і ми зв'яжемося з вами протягом двох днів.

Для партнерів

Rentafont завжди радий співпрацювати з усіма, кому близька шрифтовая тема: від каліграфії до веб-дизайну. Якщо ви маєте комерційний, освітній або естетичний інтерес до шрифтів, типографії, будь-якого іншого виду дизайну, ми можемо запропонувати вам інформаційне партнерство, спільні проєкти та спеціальні умови використання шрифтів.

Партнери Rentafont

Креативна Практика — https://creativepractice.com.ua

Креативна Практика – це освітній майданчик, створений об’єднаними зусиллями креативної спільноти України. Разом ми розроблюємо єдину освітню програму, що буде доступною онлайн для кожного, хто дійсно прагне стати фахівцем в царині творчих індустрій та готовий докладати для цього зусилля.

Projector — http://prjctr.com.ua/

Projector — це школа, якою вона має бути. Ми знаємо свій предмет (дизайн, програмування, маркетинг), захоплені освітою і любимо людей. Нам небайдуже — тому тут зібралося стільки талановитих людей. По обидва боки класу.

З питань співпраці або партнерства пишіть на info@rentafont.com

← Попередній розділ
Наступний розділ →
Користуючись цим сайтом, ви даєте згоду на Використання cookies