Пошук шрифтів
ТарифиСкачати Агент
Товари додані у кошик
Увійти

Студія Щедрик

ФБ-спільнота «Щедрик, шрифтова поміч» була заснована українським шрифтовим дизайнером Віктором Хариком 11 червня 2017 в першу чергу для допомоги медикам-волонтерам на фронті. 100% грошей від продажу шрифтів Щедрика йде на підтримку України.

Водночас спільнота ставить собі на меті всіляко сприяти розвитку українського шрифторобства, допомогати дизайнерам та шрифторобам зробити крок назустріч, розповсюджувати інфу про українське шрифтарство, в тому числі презентувати український шрифтовий доробок та його авторів, інформувати про шрифтові заходи, лекції, воркшопи, школи, сайти тощо.

Віктор Харик, спираючись на розробки Генадія Заречнюка та Василя Чебаника спеціально для Щедрика зпроектував кілька повноцінних ґарнітур українського забарвлення, де були задіяні серед іншого шрифтові доробки українських класиків Володимира Юрчишина та Георгія Якутовича. Спільнота надає можливість іншим виробникам шрифтів долучитись до проекту зі своїми ориґінальними фонтами. Зараз доступні авторські шрифти Сергія Ткаченка, Генадія Заречнюка та Віктора Харика.

Сайт студії: https://www.facebook.com/groups/151717195372009

Працює з авторами: Віктор Харик, Андрій Шевченко, Геннадій Заречнюк, Василь Чебаник, Костянтин Головченко, Анонімна творча група

Віктор Харик

Шрифтовий дизайнер з України. Живе і працює в Дюссельдорфі. Засновник благодійного проекту Щедрик.

Андрій Шевченко

Шрифтовий дизайнер з України. Живе і працює в Бердянську. Засновник студії AndrijType.

Геннадій Заречнюк

Шрифтовий дизайнер з України. Живе і працює в Львові.

Василь Чебаник

Шрифтовий дизайнер з України. Живе і працює в Києві.

Костянтин Головченко

Шрифтовий дизайнер з України. Живе і працює в Одесі. Один з засновників студії Apostrof.

Анонімна творча група

← Попередній розділ
Наступний розділ →
Користуючись цим сайтом, ви даєте згоду на Використання cookies