Пошук шрифтів
КолекціїТарифиПідтримкаБлогСкачати Агент
Товари додані у кошик
Увійти

Студія Щедрик

ФБ-спільнота «Щедрик, шрифтова поміч» була заснована українським шрифтовим дизайнером Віктором Хариком 11 червня 2017 в першу чергу для допомоги медикам-волонтерам на фронті та для закупівлі ліків. Максимально спрощена система продажу шрифтів безпосередньо від авторів з цілевим перерахуванням грошей за призначенням.

Водночас спільнота ставить собі на меті всіляко сприяти розвитку українського шрифторобства, допомогати дизайнерам та шрифторобам зробити крок назустріч, розповсюджувати інфу про українське шрифтарство, в тому числі презентувати український шрифтовий доробок та його авторів, інформувати про шрифтові заходи, лекції, воркшопи, школи, сайти тощо.

Віктор Харик, спираючись на розробки Генадія Заречнюка та Василя Чебаника спеціально для Щедрика зпроектував кілька повноцінних ґарнітур українського забарвлення, де були задіяні серед іншого шрифтові доробки українських класиків Володимира Юрчишина та Георгія Якутовича. Спільнота надає можливість іншим виробникам шрифтів долучитись до проекту зі своїми ориґінальними фонтами. Зараз доступні авторські шрифти Сергія Ткаченка, Генадія Заречнюка та Віктора Харика.

Сайт студії: https://www.facebook.com/groups/151717195372009/about/

Працює з авторами: Віктор Харик, Геннадій Заречнюк, Василь Чебаник

Віктор Харик

Шрифтовий дизайнер з України. Живе і працює у Дюссельдорфі. Засновник благодійного проекту Щедрик.

Геннадій Заречнюк

Шрифтовий дизайнер з України. Живе і працює у Львові.

Василь Чебаник

Шрифтовий дизайнер з України. Живе і працює у Києві.

← Попередній розділ
Наступний розділ →